Apie mus
 

Apie mus

Titulinis > Apie mus

UAB „Garsdalo medienos technologija“ buvo įkurta 1998 m. ir pradėjo savo veiklą turėdama 2 darbuotojus. Nuo pat įsikūrimo vienas iš pagrindinių įmonės darbo principų buvo suteikti savo klientams pačius geriausius šiuolaikinius sprendimus medienos apdirbimo srityje.

UAB „Garsdalo medienos technologija“ parduodamos ir prižiūrimos medienos apdirbimo įrangos galima rasti visoje Lietuvoje, ten, kur profesionaliai apdirbama mediena.

Bendrovė rūpinasi tiek didelių, tiek mažų baldų gamybos ir medienos apdirbimo įmonių aptarnavimu (įrengimų ir įrankių parinkimas, įdiegimas, mokymai ir techninio serviso paslaugos). Šiandien UAB „Garsdalo medienos technologija“ – stabili įmonė su gerai organizuota struktūra, kurioje dirba 42 darbuotojai.

Artimiausią savo veiklos plėtros strategiją įmonė sieja su techninių paslaugų, konsultacijų bei mokymų teikimu klientams ir savo vardo žinomumo didinimu.

Turėdama technines galimybes pristatyti technologijas ir vykdyti mokymus, UAB „Garsdalo medienos technologija“ gali pasiūlyti rinkai pilną techninį sprendimą – nuo įmonės poreikių analizės, darbuotojų apmokymų iki įrengimų, įrankių bei technologijų tiekimo, montavimo ir priežiūros.

Nuo pat pradžios mes visada dalyvaujame baldų ir medienos technologijų parodoje BMT Vilniuje bei lankomės tarptautinėse parodose Europoje, kad įsisavintume medienos ir baldų gamybos technologijų naujoves.

2005 metais, įsigijus HSS ir HM peilių bei diskinių pjūklų galandimo įrangą, pradėjome tiekti įrankių galandimo paslaugas. Sekančiais metais į įrankių galandimo barą investavome kelis milijonus Eurų.

2008 metais pradėjome galąsti PCD(deimantinius) įrankius. Įsigijome naujus vokiškus galandimo ir matavimo įrengimus, juos aptarnaujantys operatoriai buvo apmokyti pas įrengimų ir įrankių gamintojus. Tai leido nuo pat pradžių pasiūlyti klientams aukštos kokybės galandimo paslaugą. Vėliau sekė tolesnės investicijos į PCD galandimo įrengimus, siekiant patenkinti išaugusią PCD įrankių galandimo paklausą Baltijos šalyse.

2010 metais pradėjome PCD pjūklų gamybą. Įsigijome kelis naujus specifinius vokiškus įrengimus bei įsisavinome žinomų tarptautinių kompanijų technologiją (“know-how“). Tais pačiais metais pirmieji PCD pjūklai buvo sėkmingai eksportuoti į Skandinavijos rinką.

2012 m. balandį investavome į pažangiausius PCD galandimo įrengimus ir technologiją iš kompanijų Vollmer ir Gerling Automation. Tai leido mums gaminti, galąsti ir remontuoti visus žinomus PCD įrankius medienos ir metalo pramonei. Šiandien PCD įrankių gamybą bei galandimą atlieka šeši elektroeroziniai įrengimai, dirbantys 2-iem pamainomis.

Nuo 2015 m. balandžio 27 d. esame stambios tarptautinės kompanijos Kyocera Unimerco A/S dalimi.

2012, 2013, 2014 bei 2015 metais tapome stipriausia Lietuvoje įmone.