Naujienos
 

Naujienos

Titulinis > Naujienos
2015.04.28

Kyocera Unimerco įsigijo UAB "Garsdalo Medienos Technologija" įmonę


 

                                                                                                                                                                           

Kyocera Unimerco įsigijo UAB Garsdalo Medienos Technologija, įrankių ir įrangos medienos pramonei tiekė

Vilnius, 2015 m. balandžio 28 d.

Japonijo Kyocera   Group   dukterinė   bendrovė   Kyocera   Unimerc A/S,   gaminanti   bei   parduodanti pramoninius pjovimo įrankius, įsigijo 100% UAB Garsdalo Medienos Technologija (toliau Garsdalo), specializuotos įrankių medienos pramonei gamintojos ir tiekėjos, akcijų. Šiuo įsigijimu Kyocera Unimerco siekia sustiprinti įrankių verslą, kuris iki šiol buvo sutelktas Šiaurės Europoje.

1998 m. įkurta Garsdalo gamina polikristalinio deimanto (PKD) įrankius, teikia galandinimo paslaugas ir prekiauja medžio apdirbimo įranga bei įrankiais. Bendrovės biuras ir moderni gamykla yra įsikūrę Vilniuje, kur šiuo metu dirba 42 darbuotojai. Garsdalo savo gaminius eksportuoja į daugiau nei 10 Europos šalių.

Su  Kyocera  Unimerco  bendradarbiaujame  nuo  mū įmonės  įkūrimo  199metais.  Prisijungimas  prie didelės  grupės  reiškia  tolimesnį  Garsdalo  vystymąsi  ir  pirmaujančio  medžio  apdirbimo  įrankių  tiekėjo regione pozicijos stiprinimą. Taip pat galėsime pateikti naugalimybių savo klientams, - sakė Garsdalo įkūrėjas ir vadovas Ole Garsdal.

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti Garsdalo prisijungus prie mū grupės. Šis sandoris padės mums sukurti sinergi plečiant pardavimų tinklą Centrinėje ir Ry Europoje bei sustiprins mū siūlomų produktų asortimentą, - teigia Kyocera Unimerco viceprezidentas Anders Hegaard.

Tai yra pirmasis Kyocera Unimerco įsigijimas Ry Europoje. Sandoris užbaigtas balandžio 27 d. Sandorio vertė neatskleiiama.

Apie Kyocera Unimerco

Kyocera Unimerco A/S yra tarptautinė gamybos, prekybos ir aptarnavimo įmonė, įkurta Danijoje 1964 metais. Bendrovę sudaro įrankių (Kyocera Unimerco Tooling) ir tvirtinimo (Kyocera Unimerco Fastening) padaliniai201metais   visą bendrovės verslą   perėmė   Kyocer Grou dukterinė   įmonė   Kyocera Fineceramics GmbH.

Kyocera Corporation, kontroliuojančioji Kyocera Group bendrovė, veik pradėjo 1959 metais kaip smulkių keramikos komponen gamintoja. Šiuo metu Kyocera Group yra globali elektronikos komponentų, spausdintuvų, kopijavimo aparatų, saulės elektrą generuojančių sistemų, mobilių telefo, puslaidininkių, pjovimo įrankių ir pramoninės keramikos tiekėjų. 2014 m. grupės pajamos suda 1.45 trilijonų jenų (api13 mlrd. EUR). Kyocera Group paten į Thomson Reuters sudary inovatyviausių įmon sąrašą Top 10Global Innovators, o Forbes žurnalo paruoštame diiausių pasaulio akcijų biržose kotiruojamu bendrovių sąraše Global 2000 užima 531 vietą.